| Dancb a întrebat:

Prieteni mei vor sa ma combine cu o fata dar mie nu îmi place de ea, ei zic ca is fitos. Vreau o fata mai matura. Ești fitos dacă nu ești compatibil cu o fata?laughing)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti, trebuie sa le zici ca pedegeaba se chinuie sa ti.o bage pe gat daca nu o iubesti si nu simti atractie se va termina prost. O sa inteleaga daca nu din prima mai trece timpul si vede ca nu le iese miscarea

| Adry05 a răspuns:

Nu, au o mini frustrare că ei aveau impresia că gata au ales bine pentru tine și când ai refuzat, așa și-au manifestat-o