| danidanutz2000 a întrebat:

Prieteni mi-au spus ca o fata din gasca noastra ma place da nu mi-au spus si care fata si nu stiu cum so aflu fundiza

Răspuns Câştigător
| asdfghjkldodo a răspuns:

Vezi care se poarta m, ai frumos cu tine decat de obicei! care rade la toate glumele tale! care nu prea vorbeste cu tine! si care se uita pe ascuns la tine! nimic nu stiti baieti? rolling eyeslaughing

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Incearca sa vezi care din ele si-a schimbat comportamentul fata de tine de la o vreme (poate ei ii placea de tine inainte ca prietenii sa-ti spuna). Vezi daca e entuziasmata cand vorbesti cu ea sau se roseste si e timida. Ar putea incerca sa te evite si uneori chiar sa te tachineze
Insa daca pe fata care te place, tu nu o placi, mai bine nu ii da de inteles ca sti adevarul.Altfel o sa se simta stanjenita cand e in preajma ta, si e mai bine sa ramaneti prieteni.winking

| Danut4 a răspuns:

Fii atent si tu la aia care sta pe langa tine

| PuCkInDrG a răspuns:

Pai. poti sa le verifici in diferite situatii pe fiecare dintre fete. si cea care se comporta mai diferit [aceea e]. Dar cred ca au chef de caterinca si fac oleaca misto de tine [gandeste-te si la optiunea asta]. Si asteapta sa vezi care e mai diferita. Nu te mai grabi sa o descoperiwinking