| anonim_4396 a întrebat:

Prieteni Vreau sa va spun ca m-am indragostit nebuneste dupa fata care vam povestit-o dar nu am bani sa o scot in oras sau altceva cum imi zicea maria ( un utilizator TPU).
Noaptea ma gandesc la ea si imi zic ca degeaba ma gandesc la ea daca nu fac nimic dar sunt si putin rusinos?
ce sfaturi imi dati?

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Pai nu-i nimic de nu ai bani,,, sa fii cit mai indraznet si stapin pe tine... unele fete sunt moarte dupa tipii indrazneti(si eu)

| Pho3nix a răspuns:

Fa-ti curaj si bagate in vorba cu ea.
Invito la un film sau la un suc.
Lasa timiditatea ca altfel vei avea de pierdut.happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai trebuie' sa fi ma indraznet... fa-ti curaj si invit-o undeva...prin parc...la un suc...va mai plimbati pe undeva prin oras

succeskiss

| Liada a răspuns:

Ehe...nu e problema in bani...fii mai indraznet si uneori romantic... o poti surprinde prin alt ceva decit ceva cumparat cu bani nebuni...Prietenul meu e american si a fost voluntar in tara mea...nu avea bani.si m-a cucerit cu romantismul lui, si cu faptele ...nu cu banii...asa ca nu fa grija...nu e problema in bani...

| nutzu' a răspuns:

Fi indraznet...tot timpul reuseste asta...si scoate-o si tu in oras odata.

| tweety_8071 a răspuns:

Daca nu ai bani..invit-o la o plimbare in parc...
intr-o seara..restu va descurcati voihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti care faza...eu asa eram mai timid... dar mi-am zis ce naiba sa se intample daca fac aia si aia si am facut... daca nu reusesti sa iesi cu ea in oras o floare ceva...

| adela17 a răspuns:

Sa stii ca nu esti singurul...eu sunt fata dar simt la fel...bani nu mereu conteaza...(asa cred eu)...de esti timid e greu... dar fiind baiat poti sa iti iei inima in dinti si sa o inviti in parc... poate va iesi ceva...
Succes mult!