| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu a spus ca mă blochează pe whatsapp şi văd ca i-a disparut poza de pe whatsapp.
M-a blocat şi pe telefon mai exact de 3 zile nu reuşesc sa il sun pe număr
Exista altă modalitate ca sa il contactez? Aplicații ceva? Vă rog urgent, trebuie sa îi spun ceva

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca te-a blocat si nu poti face nimic suna-l de pe alt numar

| RAY a răspuns:

A uitat cardul la tine si i-ai uitat pinul sau cu ce ocazie abuzezi de acesta făptura masculina?

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ce ai vrea sa mai contactezi pe unul care NU te vrea sub nici o forma?
Oare cat de greu este sa pricepi ca omul fuge de tine, si ti-a inchis toate caile ca sa-i dai pace?
Vezi de drum femeie si nu mai sicana oamenii, ca dragoste cu sila nu se poate, iar asta este clar ca fuge de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.cristianiosub.com/......schimbata/
Poate te ajuta asta.

Si. E good to know ca poti suna in continuare pe cineva care te-a blocat, daca suni cu nr privat. Adica cu #31# in fata numarului.

Sau da, alta cartela.

Nu as baga mana in foc ca omul nu te mai vrea daca te-a blocat.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Pardon... fostul tău prieten. Fă-te nai explicită.
Sună-l de pe alt număr... logic.