| Mihaela2022 a întrebat:

Prietenul meu a spus că vrea sa ne despărțim că nu mai simte nimic pentru mine.
Nu a mai venit la întâlniri dar am continuat să vorbim pe internet,încă ne înțelegeam bine.
Dar de o lună si-a făcut o nouă iubită
acum nu mă mai sună deloc si dacă îl deranjez mă înjură și îmi vorbește urât.
E prima oară când mă înjură, nu înțeleg ce e cu el?
S-a înrăit și pune poze pe internet doar cu iubita lui.
De ce s-a schimbat? Credeți că este iubita lui de vină? Sau pur si simplu e prost dispus?

9 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau a ajuns cunostinta ta, si ar trebui sa intelegi mesajul. Cred ca tu esti de vina ca nu pricepi ce ti-a zis, si ce ai scris ca a spus, mai exact ca nu simte nimic pentru tine.
Era bine sa nu vorbiti absolut deloc, nici pe internet nici la telefon. Sa nu aveti niciun contact macar o luna si ceva, ca sa vezi daca chiar asa e, sau erra de moment.

| iustinianKing a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa mai incerci sunt sigur ca daca ii vei da poze cu tine goala o sa il faci sa se razgandeasca si o sa se intoarca la tine.
Mai incearca nu ai nimic de pierdut. poate doar vrea sa te faca geloasa cu aia.

| cristimihailov a răspuns:

Uneori nu inseamna nu.
Cauta pe altul cu care sa fii fericita.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu a simțit nimic pentru tine nici până acum. E deja un fost iubit, caută altul care nu înjură.

| Hellboy96 a răspuns:

Ar fi timpul să ieși din viața lui și să îl lași să fie fericit alaturi de alta fata. Suna trist dar nu ai de ales, degeaba stai după el pentru că se înțelege că nu își mai dorește nimic cu tine.
Îți pierzi doar timpul, atât, nu va mai fi nimic între voi din păcate. Lasă l sa fie fericit, drumurile voastre s au despărțit. Sa ai o zi frumoasa!

| Nemessys a răspuns:

Nu este el prost dispus, este prost la modul cel mai serios și foarte nesimțit.

Eu nu înțeleg cum de ii permiți cuiva sa se comporte asa cu tine. În locul tău ii dădeam Block de mult timp. Nu are niciun drept sa îți vorbească urat, NICIUNUL!

| Valentina8 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun asta dar ESTI IN PLUS, lasa i sa fie fericiti

| Xpressurself a răspuns:

Mihaela, nu mai vrea sa fie cu tine si il deranjeaza faptul ca insisti pentru ca vrea sa fie cu acea fata. Nu este nimeni de vina, nici acea fata, nici el si nici tu. Este mai bine sa intelegi ca s-a terminat si sa iti faci prieteni noi. Va veni alt baiat.

| Emilian65 a răspuns:

Este rau ca te injura si iti vorbeste urat. Daca vezi ca face asa, lasa-l in pace si gaseste si tu un baiat cu care sa iti faci o relatie stabila.