| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu are 25 de ani si locuieste impreună cu mama lui cu fratele şi cumnata lui. Acum 2 zile a adus un prieten să-i repare calculatoru şi in timp ce el era la bucatarie, omul ăla a sărit pe cumnata lui. Femeia i-a povestit totul soțului ei şi el s-a bătut cu fratele lui, i-a spus sa nu mai aducă straini acasă. Prietenul meu dupa ce a fost batut a plecat de acasă de 3 zile are telefonul inchis dar si -a inchis şi pagina de Facebook si whatsap. Nu inteleg de ce nu vrea sa vorbeasca cu nimeni? şi de ce a fugit de acasa? Cum sa il găsim?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunați la poliție, prea multe infracțiuni s au întâmplat acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Familia trebuie sa-i raporteze disparitia la Politie!
Poate fi implicat in ceav ielagl sau violent si atunci a fugit din tara sau este ascuns pe undeva.

| TimberWolf a răspuns:

Mama, ce tembelovela, sa mor de am inteles ceva.

| Madaxo97 a răspuns:

Mergi la politie și dă-l dispărut și îl vor căuta ei.

Răspuns utilizator avertizat