| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu cand ne intalnim, prefera sa ne vedem mai mult la el acasa si nu in oras insa daca ii spun ca vreau sa ne plimbam e de acord tot timpul...
Dc credeti ca vrea mai mult la el sa ne intalnim?
Tin sa mentionez ca eu am 17 ani iar el 21 si de fiecare data e dragastos cu mine, ma respecta...

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai poate se simte acasa cel mai bine, acolo nu va deranjeaza nimeni(poate)si se simte comod...

| CevaNormal a răspuns:

Putem sa ne gandim si la lucruri pozitive cit si negative in acest lucru: probabil sa-i fie rusine sa iasa cu tine, dar poate se simte mai bine in asa mediu, sau poate e o perioada ca sa fie retras cu tine sa va simiti bine numai voi amandoi, exact si eu am avut o asa perioada, preferam sa stau mai mult cu ea, si nu in oras printre prieteni.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate ca acasa se simte mai bine...nu-i place sa fie in centrul atentiei sau vrea sa fiti mai mult singuriwinking

| liz23 a răspuns:

Cat timp voi va intelegeti bine, exista comunicare... locul unde stati e mai putin important.Sunt persoane care se simt mult mai bine acasa decat undeva in oras in galagie.sau poate fi doar o perioada...nu trebuie neaparat sa te gandesti ca e ceva la tine... daca era nu vroia sa va mai intalniti.

| lola a răspuns:

Stiu cum elaughing iti zic eu ce este asta: comoditate.Nu te alarma:*

| Liada a răspuns:

Pai draga eu as considera asta ca ceva normal... te vrea, dar si te respecta... dar ceea ca va vedeti mai des la el. poate ca nu-i place sa-si exprime sentimentele in publik...stii tu cum se nasc birfele...

| Mixed a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ...cum au spus si alti utilizatori ...cred ca se simte mai bine la el acasa...pentru ca e un loc mai intim ...si nu va deranjeaza nimeni ...nu vad ce ar fi rau ...totusi .ar trebui sa iesiti din cand in cand sa faceti o plimbare...happy
Cum zici si tu... daca vrei sa va plimbati e de acord ...deci e clar ca se simte mai bine la el acasa...happy...nu e ceva ingrijorator ...bafta :* si iubiti-va mult:X

Răspuns utilizator avertizat
| al3cse a răspuns:

Nu e nimic rau in asta... face foarte bine... dar na am impresia ca nu trece la actiune (sex)... asa e?

| simona_1150 a răspuns:

Mie mi se pare normal ca el sa vrea sa stea in casa. Dar nu mereu. De obicei, macar la o anumita perioada de timp, ar trebui sa iesiti si voi. Sau, poate nu are bani. Ai incercat sa vb cu el despre asta? Propune-i sa iesiti cu mai multi prieteni. Sau doar voi 2. Incearca sa observi expresia pe care o are cand tu ii propui lucrurile astea. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca ii place atat de mult de tine incat... te-ai prins tuh ...sau poate ca nu vrea sa arate ca este dragastos, baietii nu prea vor sa arate ca-s morti dupa o fata...in general ei cred ca pot cuceri orice alta fata, oricand da nu-i asa ...in fine crezi ce vrei tongue pa! Noroc!

| andrutza_1639 a răspuns:

Buna, probabil nu ii place sa iasa mai tot timpul ai rabdare cu el k timpul se va schimba...bafta

| lary_2243 a răspuns:

In cazul acesta el vrea sa faca dragoste cu tine. Asa e la mai toti baieti si crede-ma ca asa e. De aceea vrea la el acasa deoarece e mai sigur asa.