| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu dupa ce m-a sarutat, m-a muscat de fata, nu tare dar mi-a lasat o urma mica. Ce inseamna acest gest? Intreb asta pentru ca sunt o incepatoare in ale sarutuluitongue

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-a "marcat".

| monyk a răspuns:

Pai poate a vrut sa iti lase un semn ca sa iti aduci aminte de el, ca el ti l-a lasat...hee hee

| lifeForJesus a răspuns:

Te-a muscat ca sa vada alti baieti ca esti promisa... tongue

| JoJo a răspuns:

Tine la tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E canibal...treaba ta, fugi cat te tin picioarelelaughing

| Ruxy a răspuns:

Nu stiu altii ce cred, dar eu una, nu sunt de acord cu muscatul. Eu spre exemplu, ma invinetesc foarte repede si vanataile trec foarte greu. Vara trecuta am patit asta cu un prieten foarte bun (nu a fost si nu o sa fie niciodata nimic intre noi, suntem ca fratii), m-a prins cu dintii de mana si am stat vanata aproape 2 saptamani. Se vedea clar ca erau urme de dinti big grin Singura solutie...maneca lunga sau tona de fond de ten. Ori chestia asta, nu imi place deloc.
Sunt si alte moduri in care isi pot demonstra afectiunea, dragostea sau ce o fi, nu? Sau daca nu se pot abtine de la asa ceva, macar sa o faca in locuri mai putin vizibile, astfel incat noi sa nu ne simtim jenate in anumite situatii.

| CevaNormal a răspuns:

Nu inseamna nimic, e prea subtil ca sa insemne ceva, a fost doar o mica neatentie, ma rog daca sunteti tot la inceput...happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe langa celelalte deja spuse si posibile, mai ales marcata si ca esti luata/ocupata... se mai poate s-o fi facut de drag, daca ai tenul/fata foarte fina, si poate esti si blonda, cu puf sexy... pe fata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca e canibal.

| remus a răspuns:

Cred ca era infometat rau, cine stie de cand nu a mai sarutat ( mancat) asemenea bunatateee, fii fericita, o sa vina timpul cand va lasa urme unde nu este vizibil.

| olimpia_2275 a răspuns:

Si eu am obiceiu sa mushc un baiat, adica ma simt eu mai bine si ma amuza mult...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca ii drag de tinewinking

| SmIlEy_4608 a răspuns:

A fost o gluma.Si cred ca acel semn ii va aminti ca te sarutat big grin.