| nobody_4657 a întrebat:

Prietenul meu e dragut cu toata lumea, le pupa pe fetele cu care se intalneste(pe obraz), si pe feis si pe mess, le mai si zice 'pici' sau 'kiddy', dar pe mine ma cam deranjeaza faptul ca e asa de apropiat de toate fetele, si e si f frumusel, si fetele mna, se cam dau la el. E posibil ca el sa ma iubeasca doar pe mine? imi zice ca nu-l intereseaza altele, dar el e si foarte bun prieten si cu fostele (a iesit si in oras cu una nu de mult) j mi'e cam frica sa nu-l pierd. voi ce credeti? intr'adevar ma iubeste si face asta doar din prietenie cu ele?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

E foarte probabil sa spuna adevarul.dar la fel de probabil sa te minta.
Dar de ce sa te stresezi cu astea? Fii increzatoare in fortele tale.Esti cu el pentru ca esti cea mai buna.Si profita de asta sa iti faci noi prieteni.Nu sta legata de el.Trebuie sa mai ai si rezerve.Relatia asta cel mai probabil nu o sa dureze o viata.

6 răspunsuri:
| VampirePrincess a răspuns:

Nu`ty face griji.na`i dc.oh go on crede`ma... vrea doar sa fie amabil.sh faptul ca a iesit cu fosta.e posibil sa se intalnit si ei intr-un loc sh sa se apuce de discutat.deci n`ai dc sa`ty faci griji
Fundita?puppy dog eyes?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau e un iubaret,ca sa nu zic fustangiu.
Una e sa se inteleaga bine cu toate fetele si una e sa inceteze sa te respecte. Daca aveti o relatie el trebuie sa se tempereze.

Probabil stie ca arata bine si ii place sa fie curtat de fete.

E alegrerea ta daca stai cu frica in san, tu neavand incredere in el, sau iti cauti un baiat exclusiv al tau.

| TheSearcher a răspuns:

E foarte posibil sa faca asta doar din prietenie ^^. e felul lui de a se comporta cu prietenii, este deschis si isi traieste viata. daca te iubeste si petrece majoritatea timpului cu tine. iti acorda atentie nu e motiv sa crezi ca te paraseste. dar putina gelozie nu strica ^^ din gelozie inveti sa iubesti de frica sa nu pierzi =). daca nu l'ai prins niciodata de mana cu alta fata sau sa saruta alta fata atunci e doar prietenie ^^. stai mai mult cu el. cand sunteti in preajma 'pretendentelor' =) tineti'va de mana ^^ va mai furati cate un sarut =) si vor renunta fetele ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai încredere în el şi în tine totul va fi bine.Spui că e drăguţ cu toată lumea,dar nu am văzut nimic care să-l incrimineze cu adevărat.Poate că aşa e firea lui, e sociabil şi îi place să se înţeleagă cu toţi.Spune-i exact ce crezi şi te va lămuri el cu totul. Dacă ţie îţi spune că te iubeşte şi cu ele păstrează doar prietenia, e clar că eşti cu un pas în faţa lor. Ai încredere în tine şi vorbeşte-i deschis lui. Baftă!

| stelar99 a răspuns:

Spune-i sa fie prietenos cu ttoatalumea dar nu prea mult, iar cat despre intalnirea cu fosta nu-i prea frumos, cred ca e atasat si de tine si de fosta.

| nobody_4657 explică:

Merci mult tuturor big hug