| Sara2 a întrebat:

Prietenul meu era beat aseara si mi-a spus ca eu am facut sex cu altul si ca e absolut sigur de asta, azi i-am spus, si mi-a zis ca a facut o gluma, si i-am zis ca m-a deranjat si ca putea sa spuna orice altceva numai asta nu, si nu il iert pana nu isi cere scuze, el a spus ca nu are pentru ce sa isi ceara scuze, acum ma cauta ma suna intr-una da a zis clar ca scuze nu isi cere, ce credeti procedez eu gresit ca nu il iert?

6 răspunsuri:
| zuzu997 a răspuns:

Nup nu procedezi! deoarece nici o fata nu trebuie sa fie jignita! deoarece el cu alte cuvinte fara suparare te-a facut c***a!

| zuzu997 a răspuns:

Nu
nu procedezi! deoarece nici o fata nu trebuie sa fie jignita! deoarece el cu alte cuvinte fara suparare te-a facut c***a!

| Ecea a răspuns:

Nu merita.
Daca bea si vorbeste aiurea, asta nu suna bine, probabil viitorul o sa fie oribil cu el.
Barbatii care bea nu au o viata prea stralucita.
Mai ales femeile cu care isi impart viata.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici eu n-as proceda altfel. Nu stiu nici macar daca mi-ar ajunge scuzele. Cred ca n-as putea sa mai fac dragoste cu un barbat care mi-ar spune asta. Ar fi prea umilitor pentru mine.

| ignore a răspuns:

Nu te merita gasesteti altu mai bun:X

| BbyBoop a răspuns:

Nu procedezi gresit.Nu ceda pana nu isi cere scuze,pentru ca altfel se va obisnui sa il ierti imediat,chiar daca el greseste,fara sa faca nimic(ma refer sa isi ceara scuze,sa realizeze ca a gresit). Daca cedezi acum,vei ceda si alta data si peste ceva timp,daca va veti certa o sa vezi ca el nu o sa faca nimic sa va impacati, pentru ca stie ca cedezi repede, ca nu o sa stai mult suparata.Iti spun din proprie experienta.Am primit si eu sfatul asta, nu l-am luat in seama si acum normal ca suport consecintele.Bafta.