| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu este de la o vreme cam ciudat.nu stiu pana acum ma chema mereu la el in pauze etc...acum pur si simplu nu zice nimic si nu`mi zice nici sa vin la el nici sa nu vin etc...si de la o vreme cam pune poze la avatar cu alte fete etc. si nici nu prea ma mai baga in seama pe mess.nu stiu ce are si nici sa sa-i fac sa nu mai fie asa. Voi ce credeti ca ar avea?straight face

5 răspunsuri:
| gheorghita a răspuns:

Explica-i ca il vezi schimbat. intreaba-l ce e cu el. Poate s-a plictisit si nu stie cum sa iti spuna. si asteapta ca tu sa deschizi acest subiect. Multa bafta!

| bombo9 a răspuns:

E clar...nu te mai iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ii da papucii pentru ca o sa te ia la misto. el ti i`a dat de ceva timp... o sa cazi de fraiera... treci mai departe big grin
fara intrebari tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca s a cap plictisit de tine si nu prea stie cum sa iti spuna...eu cred ca mai bine ai purta o discutie serioasa. din moment ce ti la el si nu vrei sa va despartitihappydar daca nu mai e nimic de facut ar trebui sa te resemnezi. sunt foarte multi baieti care il pot inlocuihappysucceshappy

| Good Cat a răspuns:

Eu cred ca pentru el sentimentele au cam disparut. Ori s-au mai diminuat.
Vorbeste cu el, spune-i ca simti ca s-a schimbat, inainte nu era asa, ce are etc. Mai ales ca pune poze cu altele la avatar straight face.
Eu pentru asta i-as da papucii pentru ca in mod normal face asta ca nu te mai iubeste...