| вяυηєтнα a întrebat:

Prietenul meu mi-a facut un cadou.Inca nu stiu ce e, maine voi afla. Voi d c credeti ca mi-a facut cadou? Nu e ziua mea, nici a lui, nu aniversam nimic.straight face

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O balenahappy

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De unde să ştim noi? Sincer acum, dacă tu nu ştii care eşti prietena lui noi cum? Să ghicim?! Aşteaptă până mâine, ar trebui să te bucuri să-ţi mai oferă câte o atenţie, etc. E ok! Baftă!

| Hmmmm a răspuns:

Pai in primul rand atat timp cat nu ai cadoul in mana inseamna ca nu ti-a facut inca nici un cadou. mi se pare logic.
poate pentru ca te iubeste si vrea sa te surprinda cu ceva. poate a umblat prin magazine si a dat peste acel lucru si a zis ca ti s-ar potrivi si nu a rezistat si l-a cumparat. poate ti-a gresit cu ceva si vrea sa iti cumpere iertarea...sunt o multime de variante! de ce nu il intrebi pe el?

| Cretaker a răspuns:

Un dildo.

| myrazvy a răspuns:

Taci si i-al ca poate mai tarziu nu iti mai da nimic

| Bubu a răspuns:

Ceva special cu siguranta love struck

| fleurs a răspuns:

In ziua de azi nu primesti nimic gratis
prietenul tau simte nevoia sa te cadoriseasca din numai el stie ce motiv, cadou pe care probabil il vei plati in timp, cu varf si indesat, pentru ca asa sunt baieti
Altminteri poate sa iti faca, cadou pentru ca tine foarte mult la tine si asta e un mod de a se exprima sau poate urmareste ceva foarte bine definit si prin asta poate crede ca te cumpara...
... motivele pot fi mult mai multe, dar din putinele motive descrise nu pot sa inteleg prea multe...
daca doresti poti sa imi scrii un PM si ma tii laa curent cu evolutia si mai discutam
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ca ii esti draga si se gandeste la tine, nu e chiar asa ciudat sa primesti cadouri de la iubitul tau, daca sunteti demult impreuna si e singura data cand ti-a luat ceva atunci poate ca poti sa banuiesti cum ca ar fi ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate iti da papucii!
happy
se mai intampla.
bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubestehappy