| emilia_2202 a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus ca vrea s-o facem si m-a intrebat daca sunt de acord si i-am spus ca nu pentru ca inca sunt cam mica eu am 14 iar el 17 ani!
Credeti ca s-a suparat?
Voturi si fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut ft bine ca i-ai spus asa si daca s-a suparat si nu vrea sa t astepte inseamna ca nu t merita, nu tine la tine si sta cu tine doar pentru sex.
deci bvo!

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

De ce mama dracului aveti voi la 14 ani relatii cu tipi mai mari? Nu, altfel trebuia spus.De ce dracu' aveti relatii cand nu aveti habar nici macar sa scrieti corect si sa treceti singure strada?!
Tu nu esti mica numai pentru sex, esti mica si pentru relatii.N-ar trebui sa ai alte preocupari si sa lasi relatiile pentru liceu? Atunci ce mai faci, te mariti?

| eu_3382 a răspuns:

Poftim?! in locul tau m-as desparti de el si acum la modul serios daca te-ar iubi nu tiar cere acest lucru. daca iai spus NU inseamna ca esti desteapta.Dar ai grija! Iti spun asta spre binele tau.eu un sfat prietenesc.Ai grija cu el!

| 2341234567 a răspuns:

Sigur ca esti prea mica pentruasta. Iar daca s-a suparat asta este. Gandeste-te ca abia ai 14 ani

| kito_2036 a răspuns:

...No facea
daca nu estigata niciodata sa no faci!
Daca te iubeste cu adevarat, o sa rabde.
Daca se supara si te leapada, sa stii ca estiminteoasa si nu l-ai lasat sa te foloseaska!
Ashas toti baieti. Daca ei cer asta. maiales la asa virsta. Va fi bun cu tine pin no sa te foloseaska si o sa te arunce la o parte
In dragostea adevarata totul vine de la sine si nu-ti mai vine gindu ca nu estigata... tot ce tsiam skris este din propria experientsa si mi s-a intamplat fix kin aveam eu 14 si el 17)
Bafta! sper ca te-am ajutat cu ceva

| Noname69 a răspuns:

O sa-ti para rau daca faci asta, da-i papucii.

| MMadalina a răspuns:

Pe noi ne intrebi daca el s-a suparat?
Nu ar fi mai usor sa-l intrebi pe el?

Ps: daca s-a suparat da'i papuciilaughing...

| RXN a răspuns:

Sa mor daca nu imi vine sa ma impusc.
Voi,astea cu 'in locul tau, m-as desparti de el, nu te iubeste daca iti cere asta' bla bla bla.O relatie implica si sexul.Nu esti pregatit/a sa ajungi si la punctul asta la un moment dat, nu te implici intr-o relatie si punct.
Maturitatea e la dracu'.La 14 ani va trebuie relatii, dar habar nu aveti ce implica ele.Si ala de 21 de ani, alt destept, si pedofil de deasupra...

| aninaeg a răspuns:

Hai ma ce va tot luati de ea,parca voi nu erati la fel, omul e curios in toate incearca ce vrea, daca vroia sa vada cum e sa fi cu un baiat a aflat, o relatie implik sex intodeauna, pana la urma toata lumea face sex de e mai devreme sau mai tarziu. multi baieti sta cu o fata doar ca sa se culce cu ea, ai zis tu nu acum dar te va presa raspunsul si pana la urma veai accepta daca ti mult la el si nu vrei sa l pierzi.hmmm are 17 ani vrea sa te **** si dupa te va lasa ca omu are o viata si vrea sa si o traiasca asa cum vrea! deci nu te culk cu el nu e bine atata timp cat nu esti stabila pe tine, iti zic eu daca arati bine fale ciuda la toti dar nu te culk cu ei!

| emilia_2202 explică:

Aninaeg... mersi mult love struck kiss esti super!
Pe cind roxana... nu te fa asa desteapta ca am intrat la tine si ai cam aceias intrebare ca si mine, esti prostuta fato, mie asa raspuns. nu-mi trebuie, mai bine taceai decit sa ne arati ca esti desteapta eu am rugat sfaturi, pareri, dar nu ce trebuie sa fac pentru. ca eu asta stiu si nici nu accept sa ma kulk cu nimeni pina la 17 ani! tongue

| AdinaCrissa a răspuns:

Asteapta pana la 18!

| RXN a răspuns:

Copilo,una am intrebat eu, alta intrebi tu.Si mai pune mana pe carte, eventual roaga-ti iubitul sa te invete sa scrii corect, asta daca si el stie.

| manduka a răspuns:

Ai facut bine ca iai sp ca nu si daca s-a suparat e problema lui daca te iubeste cu adevarat ii va trece supararea. fundita?

| yasser25 a răspuns:

Mai lasa l sa te astepte un an, sa devina major apoi poti sa acceptiwinking

| maria_4557 a răspuns:

HELOOOOOOOOOO...emilia,in intrebarea trecuta ziceai ca ai inceput la 12 ani si cica acum la 14 esti prea mica sa faci sex si ca nu accepti sa te culci cu nimeni pana la 17... ce sa mai intelegem?