| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu nu a mai intrat pe mess... noi avem o relatie pe calculator mi-e dor de el. nu stiu ce sa cred ma mai place sau nu. daca nu ar trebui sa imi spuna pe mess nu sa ma ig, nu? daca nu ma mai place eu trec mai desparte voi ce credeti

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai nu ai nr lui de tel...doar pe mess vorbiti? aici tu ncii nu prea ai dat detalii ca sa te ajut.sa fi spus de cat timp vb,cam cat vorbeati pe zi, sunt multe lucruri care conteaza pentru a le sti sa-ti pot da un sfat.si eu am prieten tot la distanta,dar am sa ma mut la el, vb f mult, avem o relatie f ok deci daca dai mai multe detalii te-as putea ajuta

2 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Buna Evehappy
Nu`ti fa griji in privinta asta. poate are probleme, trece printr`o perioada mai proasta sau poate pur si simplu nu`i mai functioneaza calculatorul.happy
Incearca sa-l suni sau sa-i trimiti un mesaj.pentru ca daca aveti o relatie mi se pare normal sa ai numarul lui thinking
Si ai sa vezi ca totul va fi binehappy
Fi optimistahappy

| Ana a răspuns:

Si numarul lui de telefon nu-l ai? Asta nu e relatie daca vb doar pe mess