| moninic1997 a întrebat:

Prietenul meu nu ma pupat pana acum el numai se pune foarte aproape de mine si zice ce bine e, ma imbratiseaza. Trebuie eu sa fac primul pas? si cum sa fac ca el sa ma sarute

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Poate vrea sa mai astepte sau poate nu stie sa sarute(nu a avut ocazia pana acum) si ii este prea rusine sa iti spuna de aceea trage de timp.
Valabil pentru ambele cazuri"incearca sa faci tu primul pas dar ia-l usor atinge-i buzele cu ale tale pentur inceput si vezi ce se intampla(te respinge sau nu). DAca trage de timp in continuare vorbeste cu el deschis.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca nu te grabesti laughing) mai asteapta ca nu ramai nepupata.iar daca te garbesti stai aproape de el si uitate in ochii lui happy

| adinutzadina a răspuns:

Poi mai asteapta,dar daca crezi ca ai asteptat prea mult inseamna ca are el un motiv de nu face asta nu imi pot da seama ce este pentru ca nu il cunosc dar de obicei baietii nu fac asta pentru ca le e scarba si se combina cu unele fete doar din scarba dar nu cred ca la tine e cazul, incearca uh sa faci primul pas apropiete de buzele lui si daca te va respinge lasa-l si gandeste-te de ce face asta, discuta cu el.Succes...funda?:X:X

| IHateLuvStorys a răspuns:

Mie mi se pare un lucru fuuumoooss...inseamna ca te respecta...:X:X
Nu toti baietii sunt la fel., ...si nu ii este scarba de tine, stai linistita, daca i-ar fi scarba nu te-ar imbratisha:*!
Poate asteapta momentul potrivit...sti u:"graba stika treaba"! Te-am pupakit!