| IIIx333III a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de minecrying. De 2 ore plang incontinuucrying. Motivul: un prieten de-al lui i-a zis ca eu m-am sarutat cu un baiat, ceea ce nu este adevarat!crying... Dar un alt prieten de-al nostru spune ca altul ar fi motivul, si ca nu mi-l spune pentru ca este prea dur. Va rog... vreau sa vorbesc cu cineva si nu stiu cu cinecrying. Id meu este adry_deedee99.

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Am patit si eu din astea mai demult oh go on.O sa iti spun ca cel mai bine e sa renunti la el cu toate ca in momentul de fata iti este foarte greu,insa gandeste-te ca daca acum el are mai multa incredere in prietenii lui decat in tine,asa va fi mereu si pana la urma tot tu vei avea de suferit poate chiar mai mult decat acum fiindca il vei iubi si mai mult.El a facut deja o alegere,a ales prietenii in defavoarea ta,lasa-l pe el sa suporte consecintele greselilor tale si orice ai face nu te ruga te el sa va impacati si alte chestii fiindca pe langa faptul ca iti vor scadea sansele de a mai fi vreodata cu el, iti vei pierde si din demnitate, arata-i ca esti mai buna decat el.Bafta tongue

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă nu ai cuie în tălpi, ți le bați singură!
Poate s-a despărțit, de tine, că nu i-au convenit niște treburi la tine, dar în România, mai sunt și alți băieți!

| miranda_6665 a răspuns:

Cati ani ai?

| fabiola a răspuns:

Draga mea nu merita lacrimi un asemenea prieten care nu are incredere in tine!

| HISTORY_5103 a răspuns:

Draga,numai plange, a fost doar o relatie, nu fi suparata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te-a mintit ca se desparte de tine din cauza TA,sigur e vorba de ALTA FATA!

Deci n-are rost sa suferi ca fraiera pentru toti pamapalaii.O sa-ti dai tu seama mai tarziu.

Asa eram si eu, ca tine, dar m-am maturizat si mi-am dat seama ca degeaba vreau sa vaslesc cu vasla mea cat pentru 2 atata timp cat el sta si doarme in barca!

| Nextone a răspuns:

Stiu ca iti e greu dar lasa-l in pace. Oricum daca vrea sa asculte barfele inseamna ca nu te iubeste cu adevarat si nu merita toate lacrimile.Stiu ca te gandesti ca tu il vrei doar pe el si alte cele dar nu e chiar asa. Poti vorbi cu el sa lamuresti niste lucruri, cred ca meriti macar o explicatie de la el nu de la "prieteni", oricum ce mai ai de pierdut! Bafta multa si nu mai plange:*

| zxzx a răspuns:

Sinucide-te

| IIIx333III explică:

@bogdan02
Am vrut sa fac asta. M-am dus in fata masinii si apoi am fugit repedecrying. Nu am avut curajul sa o faccrying

| BlackAngel23 a răspuns:

Stai linistita... si eu am patit asa nu s-a despartit de mine din cauza aia ci din alta cauza si nu mi-a zis. asta a nascocit el te-a lasat din alta cauza crede-ma

| ignore a răspuns:

Pai daca nu are incredere in tine ce rost mai are sa mai fi cu el.ti-a facut un bine ca s-a despartit de tine lasa-l in pace.ai destul timp sa gasesti pe cineva ca tine care sa te iubeasca asa cum esti si care a aiba incredere in tine:X