| MikkyMiha a întrebat:

Prietenul meu si-a batut joc de mine. m-a inselat. mi-a frant inima nu stiu ce sa fac. ajutati-ma ..de ce voi baietilor le frangeti inimile fetelor? dau ~FUNDA~

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si fetele frang inimile baietilor, ce-i drept, mai rar dar tu ar trebui sa te desparti de cel care te a inselat si si-a batut joc de tine, meriti pe cineva mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| eXpreSSss a răspuns:

Hmmm big grin. Pai ai avea nevoie in primul rand de:
1) otrava (cheama-l la tine la un suc sau ceva0
2) multe chestii ascutite
3) impingel in fata masini laughing

NU. Glm. Acum noi nu prea avem cum sa te ajutam, sti si tu "razbunarea e arma prostului" dar si dulce in acelasi timp.
Ce pot sa zic, uital, umple golul lasat cu altceva mult mai bun, refati inimioara. "Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi."

Si crede-ma ca nu toti baietii sunt la fel. happy

| Jorah a răspuns:

Dar voi fetele de ce ne frangeti noua "inimile"?
Tipic romanesc.

| RAY a răspuns:

Se mai intampla miha si noua baietilor ce putem face trecem peste, privim inainte spre un nou rasarit de soare

profil=blog

| neutrino a răspuns:

Baietii isi bat joc de fetele pe care nu le ajuta mintea.

| dracu14 a răspuns:

Lasa ca o sa te obisnuiesti, orice barbat isi insala iubita cel putin odata asa ca nu esti singura

| Cosmin1I a răspuns:

Glumesti nu? baietii nu isi bat joc de nici o fata, ei doar profita de o sansa exact cum fac si fetele ..Vezi tu nu suntem asa diferiti

| justadream94 a răspuns:

Sincer iti spun ca te inseli..nu toti sunt la fel..eu cand nu mai am sentimente ptcineva spun sau fac sa inteleaga, greu cum o fi asa e corect..nu cataloga pe toti si nu pune eticheta...nu te grabi sa spui N VOI MAI IUBI NICIODATA.e gresit dragostea e cel mai frumos sentiment si iti spun ca abia astept sa il traiesc din plin.

gandeste asa: e un prost mare care nu te merita, sunt vreo 3 miliarde de baieti pe lumea asta mai buni ca el. fii optimista, gandeste-te ca esti puternica si nu te poate face un idiot sa stai suparata si sa iti strici buna dispozitie..de ce sa suferi tu si el sa se bucure cu alta? bucura-te si tu cu un baiat care sa te merite..sigur il va deranja asta..SMYLE esti o fata frumoasa, nu trebuie sa te cunosc sau sa te vad vei avea parte de lucruri bune

fiecare sunt in fund e un pas inainte, nu trebuie sa fie o durere!

| thwrh a răspuns:

Eu am vazut si fete care le frang lor. E o chestie asa circulara, x frange inima lui y, y se razbuna pe z, iar z face acelasi lucuru lui a. Despartate de el aratandu-i ca esti mai buna decat te crede el sau decat cea cu care te-a incelati si gasesteti pe altcineva. Incearca sa te inveselesti.