| adryna a întrebat:

Prietenul meu vine peste citeva saptamini acasa din strainatate.nu neam vazut de 3 luni ce as putea sai pregatesc ceva inedit, unic sa-l surprind? nu vreau pur si simpu sa sarim in pat, vreau ceva special, ma ajuta cineva? dau funditawinking

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Ce dragut!
Abia astept si eu sa imi vad sotiorul:X
Nu stiu...lumanarele,sampanie,multe sarutari dulci si o noapte de vis.

| AndaWest a răspuns:

Petale de trandafir,ceva de baut,lumina de lumanari, si un masaj cu ulei parfumat, pe urma stii usmug

| Phutui a răspuns:

O bere rece, un meci la tv... un bici, un costum sexy, o pereche de catuse:X si chef de nebuniilaughingdaca mai intra si un striptease..., il legi de scaun cu mainile la spate, si il faci sa urle cu atat mai bine

| effect a răspuns:

Pai pregateste i o cina romantica,mancarea pe care o pregatesti tu cel mai bine,pune niste muzica draguta sa dansati putin, poti sa i faci un mic cadou, sa i personalizezi ceva sau o felicitare sau o scrisorica de dragoste sa i spui cat ti a lipsit :-)bafta si distractie placuta!

| omatol86 a răspuns:

Daca vrei sa il surprinzi asa de mult, afiseazate cu altul ( sa vezi ce surprins o sa fie cand o sa te vada ) laughing