| ivonalov09 a întrebat:

PRIeTeNuL nu vrea sa ma sarute ce sa fac? si da i-am spus ca vreau sal sarut.

7 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Pai fa tu primul pas. Nu te grabi, nul speria, atunci cind va fi o atmosfera mai romantica si cvinte mai dulci, te apropii tot mai aproape si mai aproape de el si DO IT! funda?

| Pιxxιε a răspuns:

Am trecut prin chestia asta.Pana intr-o seara.am iesit afara.si am stat cu el doua ore in care ne-am sarutat intr-una.ne-am jucat. Dar chestia e ca cel mai frumos ar fi saa faca el primul pas. Daca nu.cand va pupati.scoate putin limba.sigur isi va da seama.muscal de buza.deschide gura...chestii din astea. Daca nu.inseamna ca nu stie sa sarutetongue! Sper ca te-am ajutat!

| razvyy412 a răspuns:

Hey poate ii este frica deoarece nu stie sa sarute

| razvyy412 a răspuns:

Hey eu stiu sa sarut poate incercam

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Poate nu stie
poate ii e teama? dar de ce?
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E panicaaa!

| cazacdenis a răspuns:

Asta exact e invers la mine fata nu vreau sa ma sarute ci eu da