| Spinoasa a întrebat:

Prin ce program pot face din 2 poza 1 adica sa le lipesc si cum, explicati-mi toti pasii. Funda si vot orice::X:X

Răspuns Câştigător
| Fitedhefetitzaqtupeu a răspuns:

Iubita sant mai multe dar cel mai bun e Photoscape si are mt functii nu e online trebuie descarcat...dar daca vrei unu online iti recomand Pizap astea doua sant ff bine pentru ce vrei u si daca vrei pasi sant usori ti da acolo :d te-am pupat sper sati fi fost de ajutor( vot sau fundita?big grin)

1 răspuns:
| Smekheritza a răspuns:

Pai parerea mea e ca totusi cea mai buna e photoshop...e putin mai complicata dar te inveti repede