| anonim_4396 a întrebat:

Prin masturbarea la baieti iti poti pierde virginitatea(ata)? La 12 ani trebuie sa iasa sperma cand te masturbezi? Mie imi iese doar putin in capul penisului :d

Răspuns Câştigător
| Alexutaa a răspuns:

Draga Alex, tu nu detii asa zisul "vagin" ci doar organul genital masculin numit "penis" pe intelesul tau happy Si prin masturbare nu-ti pierzi virginitatea, atunci poti considera ca nu mai esti virgin cand ai avut primul contact sexual ceea ce e prea repede pe tine. Eu zic sa pui pana pe carte nu sa ai astfel de preocupari.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sunset a răspuns:

Cum ma in capul vaginuluilaughing) esti transexual sau?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Zazu a răspuns:

Drakanalex,inchide computerul si mergi la joaca.

| Zazu a răspuns:

Am zis la joaca,nu la scoala,ca oricum vad ca iti prisoseste desteptaciunea.
Atata timp cat masturbarea este compulsiva(foarte frecventa si cu telul de a te descarca de anumite responsabilitati,frustrari sau despresie,probleme de autoestima, pe care le machiezi cu o senzatie noua)o sa ai probleme. Daca este vorba doar despre cunoasterea corpului, controlarea ejacularii, timpi si curiozitate, este normal
Ti-am facut favoarea de a raspunde 2 in 1.
Sunt forumuri specializate pe net in care ai raspunsul unor profesionali, parerea mea, cauta acolo.

| Polomitreaci a răspuns:

Zazu la scoala vara? cr1sto mai bine taci ca nu ma ajuti cu nimic daca esti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ia si tu o carte de anatomie umana si studiaz-o atent;-)

| FloRiN_9447 a răspuns:

Auzi cica, capul vaginului laughing))