| Dek a întrebat:

Prin sex oral poti sa-ti dezvirginezi partenera sau prin ai freca *** cu degetu?

Răspuns Câştigător
| Tiiribuuummmm a răspuns:

You moron. laughing). Nici limbuta si nici degetelul ala al tau nu sunt suficient de apte pentru a deflora o domnisorica. Bine daca nu esti godzilla laughing Or if you don`t have a dick instead a fingerbatting eyelashes.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atat sexul oral cat si masturbarea ed catre partener sunt acte sexuale si ele dezvirgineaza ambii parteneri.

| tarziu a răspuns:

Daca ai limba de vreo 10 cm si esti tare'n limba, ai toate sansele!

| DannielZMF a răspuns:

Nu este penetrare nu este deflorare.winking sau cum a zis @Jumbyylaughing

| Blondamea a răspuns:

Ambele

| DjReal a răspuns:

Hai ma brigaela nu ma asteptam la un asftel de raspuns din partea tahappycum naiba sa dezvirginezi partenera daca ii faci oralhappy atat timp cat nu o penetrezi...idem jumbyy happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oameni buni, virgina este o femeie care nu a avut NICIODATA nici un contact sexual. Nu este strict legat de himen.
In primul rand sunt femei cu himen elastic care se rupe de-abia la prima nastere vaginala. daca nasc prin cezariana, pot aia copil si himen intact. Nu sunt virgine.
In al doilea rand, va propun un caz: o prostituata care nu facut niciodata sex vaginal, dar a facut sex oral si anal cu sute de barbati. Ce ziceti, e virgina? Presupun ca da, ca doar nu a fost penetrata in vagin.
Cautati orice dictionar, orice carte de medicina legala sau ginecologie pentru a vedea definitia virginitatii. Inseamna ca nu a avut contacte sexuale, nu ca are himenul integru.