| anonim_4396 a întrebat:

Pro sau contra "cum s-o impresionez pe fata care imi place la primele intalniri"? Aici cer parerea fetelor. Mie personal, mi se pare la fel de fake ca machiajul la fete. Efortul de a impresiona o fata si a o face sa cada in plasa nu e decat o tactica care de cele mai multe ori duce la dezamagiri in timp. O data cucerita, baiatul o lasa moale. O data ce fata deja investeste timp si sentimente in relatie, el se raceste si ea sufera din cauza atitudinii lui. Pentru ca ajunge sa il cunoasca asa cum e el de fapt : sunt romantic si cuceritor doar cand vreau si am chef. De ce nu sunteti naturali inca de la prima intalnire? Fara cadouri, complimente sofisticate ( de cele mai multe ori umflate cu pompa doar ca sa stiti voi ca folositi toate armele) si alte eforturi de a parea gentlemen-i?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu sunt sincer şi natural în toate întâlnirile, indiferent că e prima sau a 100-a.
Dacă mă vrea, mă place aşa cum sunt, dacă nu, la revedere. Iaca... fete n-or mai fi!
De asemenea, mă îndepărtez repede de fetele care nu sunt naturale.
Eu ofer mereu naturaleţe şi respect încă din prima întâlnire. Tot la asta mă aştept încă de la prima întâlnire. Dacă nu primesc, atunci nu merită continuarea efortului.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde la ce tip de baieti te referi caci toti vor sa impresioneze(asa cum e normal; si noi fetele facem la fel, vrem sa-i dam pe spate).

Nu e nimic gresit sa incerci sa-ti cuceresti posibilul partener!

Daca te referi la acei baieti care cauta doar aventura, atunci, da, mi se pare o linguseala expirata si libidinoasa!

Prefer de o mie de ori pe cineva stangaci si timid, timorat chiar, decat unul care vorbeste ca sa nu adoarma insirand 'complemente'hee hee

| madagascar a răspuns:

Nu stiu cum e sa fi impresionat de la prima intalnire, pe mine nu m-a impresionat prietenul decat dupa vreun an de efort, deci fetele sunt fraiere ca ii cred, se stie ca nimeni nu iubeste dupa 3zile, ei sunt datori sa incerce, cine pica pica, cine nu inseamna ca are putin mai multa materie cenusie decat celelalte.asa ca e vina fetelor ca pun botul la vorbele de 3 lei ale baietilor

| stefangeles a răspuns:

Gentilman in zilele noastre nu exista so forget it ... big grin poate uni care aspira sa para baieti cumsecade big grin tu nu pune bosu si o sa fie bine marea dragoste nu se face intr-o saptamana se cladeste dealungul anilor big grin

| stefangeles a răspuns:

Gentilman in zilele noastre nu exista so forget it... big grin poate uni care aspira sa para baieti cumsecade big grin tu nu pune bosu si o sa fie bine marea dragoste nu se face intr-o saptamana se cladeste dealungul anilor big grin

| SatanaInIzmene a răspuns:

N-are rost. V-am cucerit, asta e tot.De fapt, o gaura aveti si ala e singurul scop.Gentelman? Care e avantajul? thinking