| iseenochanges a întrebat:

Problema e ca arat bine la fata insa stau mai incruntat de felul meu iar unele fete care s genul meu ma considera mai inabordabil,cele care ma abordeaza si se dau pe langa mine sunt cele mai,,certate cu legea,,))ca sa zic asa,deoarece ma vad asa mai incruntat si par ca am un usor aer de smecher si de baiat rau,si nu i asa, eu ma aflu intre si intre...ce sa faaac?!?

9 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Fii natural, nu iti mai face atatea griji.Asta cu "arat bine la fata" este relativa, unele persoane poate te considera urat, altele poate frumos, tu o spui din perspectiva ta.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexaaAle a răspuns:

Fii tu! Nu conteaza parerea celorlalti.o fata ajunge sa te placa asa cum esti.Si ce daca stai mai incruntat, incordat sau in alt fel care te face sa pari baiat rau? Asa e felul tau. Daca esti incordat doar fizic si nu si pshihic e ok adica nu vad de ce o fata nu s-ar indragosti de tine daca tu te porti frumos cu ea si nu esti baiat rau laughing, dar daca ai si un caracter incordat atunci ar trebui sa te schimbi.Dar de ce stai incruntat puppy dog eyes ai probleme? Sper ca nu.Stai linistit cand o fata te place te place asa cum esti si nu ii pasa ca pari rau love struck Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Ady994 a răspuns:

Intr-adevar modest... eu zic sa iti tai venele

Răspuns utilizator avertizat
| Ady994 a răspuns (pentru iseenochanges):

Eu cred ca tu ai ceva frustrarilaughing daca zici ca stai mereu incruntatlaughing.

P.S. vezi sa nu faci ridurilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Quicky25 a răspuns:

Sunt de acord cu ''PlayWithMe'' happy