| anonim_4396 a întrebat:

Problema e ca atunci cand vorbesc, ajung sa-mi musc buzele, adica nu stiu daca din cauza ca-s uscate, sau pentru ca asa vorbesc eu, si nu stiu cum sa nu mai fac asa, cateodata pare un gest cam pervers laughing, sau ma rog, nu-mi place, ca-s baiat, asta e un gest de fata

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

E tic amice da vezi ca daca esti cu o fata care te iubeste cine stie ce gandeste laughing-ma nebunu asta are planuri cu mine de isi musca buzele asa cand se uita la mine -ea sa ma pregatesc eu laughing-Vezi ca poate te ia aia dea gat si-ti baga mana in pantaloni -sau sa mai zica -Nebun mic ce-ti mai muscai buzele cand ma priveai. Funda?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-te cu ardei iute pe buze laughing Incearca ca de fiecare data cand o faci, sa te pisti cu un elastic pe care il porti ca si o bratara, si in ceva vreme te dezobisnuiesti happy Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea ar fi? ioc intrebare efendi

"Ticurile sunt un simptom, adica o manifestare exterioara ce mascheaza o tulburare. Nu sunt ele insele o boala si de aceea este necesara depistarea cauzei lor. Exista ticuri de origine neurologica, a caror cauza este organica si ticuri psihogene, a caror cauza este un conflict inconstient, o trauma psihica. Daca nu reusesti sa il controlezi, cere ajutor unui psiholog!"

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Este un tic, si sincer sa iti zic, pare destul de interesant sa vezi un baiat care face asa. ( Parere de fata) laughing Chiar daca este un pic pervers cum zici tu. Nu te complica. O seara buna! happy