| bombonika1799 a întrebat:

Probleme in dragoste laughing
de curand am cunoscut un baiat, prieten cu un coleg..are prietena,dar de fiecare data cand mergem la antrenament vine si el doar sa se uite,cand mergem undeva vine si el "accidental", imi arunca priviti dragute..nu stiu ce sa cred..nu vreau sa dau curs la tot ce se intampla deoarece are prietena, desii nu vreau ma gandesc la el iar atunci cand stiu ca se apropie am "fluturasi" fara sa vreau...ce sa fac? e posibil sa imi placa putin mai mult?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu suntem gay cand iubim, e posibil desigur, faptul ca are prietena te face sa il iubesti mai mult pentru ca inseamna concurenta

| Iridescent a răspuns:

Fluturasi? Se complica treaba.Eu iti spun sa stai la distanta daca are prietena.Gandeste-te numai la faptul ca daca o lasa pe ea pentru tine, poate in viitor vei fi si tu lasata pentru alta fata.