| Povestitor a întrebat:

Probleme intime!
De un an si ceva nu prea mai doresc sa fac sex cu sotia!(nici cu alta) practic nu prea ma mai intereseaza sexual, desi am adorato ca femeie
Oare ce sa fie... am 49 de ani!
Adevarul e ca nici ea nu prea ma ajuta, facem asa... o data pe luna maxim! (De la zilnic sau de la 4-5 ori pe saptamana)
Schimbarea e prea brusca! Ma ingrijoreaza!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! In primul rind numai un medic te poate ajuta, mergi la un control la urologie si vorbeste cu medicul aceste aspecte, poate ai un job stresant si esti fizic epuizat si numai poti face sex, daca si psihicul este obosit atunci clar numai ai erectie si pofta de sex, poate ai diabet, si in cazul acesta diabetul afecteaza erectia si dorinta sexuala dispare, deci trebuiesc facute analize serioase si investigatii amanuntite ca sa depistezi cauzele. Sotia ce varsta are?

| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu sotia ta si la nevoie, mergi la medic sa vezi ce se intampla cu tine, ca nu-i normal la 49 de ani sa pui "sexul" in cui.
Ceva nu functioneaza bine la tine, ia vezi daca nu cumva ai prostata inflamata sau alte probleme hormonale.

| mihai69 a răspuns:

Andropauza?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ca la vârsta ta sa nu ai chef de sex cu soția ta. Consulta de urgenta un medic urolog care îți va spune care sunt cauzele de nu mai ai plăceri de a face sex cu soția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor.

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns:

Vezi sa n ai diabet

| xjustfeelingsx a răspuns:

Ai incercat sa faci analize?
Cred ca e ok sa te asiguri ca nu este vorba de un dezechilibru…
Daca ea este ok vorbeste cu ea deschis incat sa nu se simta nedorit …
Ai incercat sa iei vitamine si afrodisiace naturale? ( p.s la mine vinul rosu functioneaza de minune)