| Chimilica a întrebat:

Promit funda + vot. Salut. As vrea sa ma mai ingras. Cum as putea? Mentionez ca am luat vitamine dar m-am ingrasat foarte putin. Si as vrea o sa schimbare de look. Am fata ovala, ochii caprui, nasul putin marisor, buzele mari, fruntea mica. Eu am parul negru, il indrept dar el este infoiat daca ar fi macar cret dar nu este. Ce imi recomandati? Pupici. Scuze pentru categorie, este cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| Dєєค a răspuns:

Pai uite:daca tu esti de fel slaba poti incerca cate ceva ca sa te ingrasi dar nu garantez ca va avea efect. Uite de exemplu dimineata nu manca cereale cu lapte, mananca salam cu un ou cu carnaciori de ex, adica ceva mai consistent. Cand ai pofta de ceva dulce mananca ciocolata sau o prajitura, dar nu batoane Fitness sau ceva de genul. Cand ai pofta de o gustare pe langa un fruct poti manca o inghetata sau un shake. Nu garantez ca o sa dea rezultate, dar poti sa incerci:* Si legat de look: Pai iti poti ondula parul si cred ca ti-ar sta bine cu un breton pe`o parte tinand cont ca ai fruntea mica. La parul negru vin foarte bine suvitele roscate:* Succes. [ Fundita?

2 răspunsuri:
| St3fY_3193 a răspuns:

Pai faza cu vitaminele nu merge nici la mine laughing eu mancam orice si nu puneam nici un kg dar de la un timp am inceput sa manak si la 11 noapte depinde de organizm nu stiu cum am facut dar zic sa nu te indopi cu mancare mananca cat poti si cat mai des asta depinde de fiecare organizm succes:X

| Edwdw a răspuns:

Da-ne detalii, constitutie, inaltime, greutate, ce mananci, si-ti pot spune in mare despre ce e vorbawinking