| elasexygagica a întrebat:

Pt cei care aveti copii si nu stiti ce nume sa le puneti uitati aici =))=)) : http://cocalari.com/2011/01/emanuel-q7/#comments oameni nebuni:)), ei ce ziceti?:))

Răspuns Câştigător
| badboy_6643 a răspuns:

Oameni nebuni, si pentru cei cu nume de masini stiu un service bun deci sa apeleze la mine laughing

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Mai vezi asa ceva decat in Romania la noi? Normal ca nu, doar la noi, ca doar noi suntem mai speciali. laughing

| Sperman a răspuns:

Tu esti cretina? Promovezi cacatul? Nu te gandesti ca mai sunt poate si pe TPU de astia si maine ii pune un nume tampit la odrasla lui.
Dar de fapt nici nu ma mic, nick ai si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......re-le-ati/

| PastilutzaColorata a răspuns:

Da si la noi e un rrom pe care il cheama zeus sau salome sau brutus laughing)