| EUeStEEu a întrebat:

Pt cei care fac sex protejat. Vă dați drumul in prezervativ in vagin? Sau când simțiți că sunteți aproape gata îl scoateți repede de pe penis și ejaculați afara?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual este protejat, imi dau drumul in prezervativ care este in vagin.

| Sofer a răspuns:

Ejaculare în prezervativ în vagin.

| popik50 a răspuns:

Eu prefer sa-mi dau drumul in prezervativ/sau afara, asta dupa ce scot penisul din vagin. Zic sa evit riscul sa ejaculez in prezervativ cand este in vagin si sa fie fisurat sau spart... apoi sa ma caiesc

| kenssy a răspuns:

Este o întrebare personală. Atâta timp când ai un contact sexual protejat, este alegerea ta dacă la ejaculare o scoți sau nu, dar în cel mai bun caz este bine să o scoți. Acum depinde de tine, dacă vrei să riști sau nu.