| anim a întrebat:

Pt cei ce stiu despre ce este vorba in poveste.Am vorbit aseara cu ea la tel si am constatat ca mi-a dat ignore pe mess, si ea a spus ca ma scoate dupa saptamana in care nu vorbim. Ea inainte nu era cu conturi de socializare, acum au inceput sa apara.Intreabarea ii dc? libertarea aia sa fie de vina? m-a mintit cand a spus ca o sa reluam de la capat dupa ce isi revine? mi sea pare ca minte din moment ce igg, conturi socializare. Voi ce ziceti?
(Pt care cunosc povestea din intrebarea trecuta,

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/sall-asi-avea-nevoie-d e-niste-pareri-sincere-si-care-sper-sa-ma-ajute-toata-ch estia-sta-in-felu-urmator-am-o-relatie-de_3/

Azi am vorbit cu ea, era foarte convinsa ca vrea singura.Pana la urma am 'stabilit' ca o saptamana sa nu vorbim deloc si dupa aia sa ma sune ea sa vorbim la tel si doar a3a saptamana sa ne si vedem.Nu stiu daca sa am incredere in ce zice. Ce ziceti?)

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi pare tare rau,dar iubita ta te duce cu zaharelul.
Nu va mai reveni inapoi, nu stiu ce anume iti va spune, dar ea vrea sa fie libera si nu se va mai intoarce.
Ar fi bine daca ai reusi sa intelegi si tu lucrul asta...
Imi pare rau.

| Buffy08 a răspuns:

Cred ca esti cam obsedat fratee. adica daca ea vrea libertate, dai-o. vreau sa zic, dupa cum vorbesti, cred ca o cam sufocihee hee. in orice caz, si daca va despartiti, ce? trece. vine alta oh go on.