| anim a întrebat:

Pt cei ce stiu despre ce este vorba in poveste.Am vorbit aseara cu ea la tel si am constatat ca mi-a dat ignore pe mess, si ea a spus ca ma scoate dupa saptamana in care nu vorbim. Ea inainte nu era cu conturi de socializare, acum au inceput sa apara.Intreabarea ii dc? libertarea aia sa fie de vina? m-a mintit cand a spus ca o sa reluam de la capat dupa ce isi revine? mi sea pare ca minte din moment ce igg, conturi socializare. Voi ce ziceti?
(Pt care cunosc povestea din intrebarea trecuta,

http://www.TPU.ro/......te-pareri/ )

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Unui om pe care se presupune ca il iubesti nu-i dai ignore.
Nu stiu de ce vrea atat de mult sa fie libera,dar este clar ca nu vrea sa se mai intoarca la tine.
Ignore-ul nu cred sa-l mai scoata,bine ar fi sa te obisnuiesti cu ideea si sa inveti sa pierzi cu zambetul pe buze!
Nu esti un copil si,desi o iubesti foarte mult,retrage-te si scoate-o din sufletul tau,cel putin nu-si mai bate joc de tine!
Invata sa renunti,poate ca vei avea mai mult de castigat!
Nu e singura fata de pe lume,ai facut tot ce era posibil ca sa ramaneti impreuna dar ea nu mai vrea.
In loc sa aiba putina inima in ea si putin respect pentru ceea ce a fost si sa-ti spuna cinstit ca nu mai vrea sa fiti impreuna,ea recurge la toata povestea asta incurcata,in speranta ca poate intelegi singur!
Nu se va mai intoarce, socializeaza, e ocupata sa fie libera!
Uit-o!