| Christinne a întrebat:

Pt fetehappy Fetelor, dupa cum ni se intampla la toate, dupa ce avem orgasm, si continua actul sexual avem un disconfort. Voi cum combateti chestia asta?happy

Răspuns Câştigător
| kennyspark a răspuns:

Ca baiat iti spun ca daca iti gasesti unul bun. ai putea avea fericirea de a experimenta orgasmul multiplu. daca nu... o mica pauza nu cred ca stica magia.tongue

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Trebuie sa-i spui iubitului sa continue actul sexual mai incet si cu mai multa afectiune! asa rezolvi altcumva nu ai cum! succes!

| MikyMi a răspuns:

Nu cred ca e asa la toate fetele! ma rog, la majoritatea cred ca e.in cazul asta e nevoie ca partenerul sa fie tandru si dulce :p

| elamit a răspuns:

Da, mangaieri, alintari chiar simti nevoia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci e momentul sa-ti rogi partenerul sa te ia usor de tot cu mai multa dragoste.