| HarMonyy a întrebat:

Ptr baieti! La ce se uita prima data baietii la o fata?

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Aspectul iti dai seama, dupa daca ai si norocul sa-i descoperi si sufletul, sa inveti sa o iubesti si sa o respecti e chiar mai bine, dar nu poti sa iubesti doar tu, trebui si cealalta parte sa simta ceea ce simti si tu, daca nu incearca sa treci peste si asta e. Cat despre raspuns ti l-am spus mai sus si crede-ma ca in ziua de azi majoritatea baietilor daca vad o fata cu forme bine accentuate primul lucru la care se gandesc este sex, si e foarte urat, greu se mai gasesc baieti care gandesc cu capul cu care ar trebui sa gandeasca, nu cu cel cu care ar trebui sa faca altceva. Sunt baiat si crede-ma ca multi dintre baietii pe care ii cunosc cand vreau sa port o discutie cu ei nu pot pentru ca ei incep"ma sa-mi bag**** ce buna era aia, ce mi-ar intra **** in ea" si sincer m-am saturat, inteleg vorbesti odata despre asta, de doua ori, de trei ori dar nu de fiecare data cand vorbesti cu cineva, asta e deja prostie, disperare, nu stiu cum sa-i spun.

| kagome17 a răspuns (pentru DaniAdrian):

Un raspuns foarte frumos... putini mai sunt baieti care gandesc ca tine

| HarMonyy explică (pentru DaniAdrian):

In sfarsit aud un baiat care spune asta.winking

| xDr0gs a răspuns (pentru kagome17):

Mdea...straight face..La fel si fetele, putine mai sunt "cuminti" in ziua de azihappy

| HarMonyy explică (pentru xDr0gs):

Eu cel putin stiu ca sunt, de aceea am apreciat baietii care spuneau ca se uita la ochi, fata, suflet, ci nu la corp:p

| xDr0gs a răspuns (pentru HarMonyy):

tongue

| kagome17 a răspuns (pentru xDr0gs):

Adevarat

32 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

La suflet rolling on the floor)))

| DyNo a răspuns:

Mai intai ma uit la ochi, apoi la par, apoi la fata, apoi trec la urmatorul "nivel", la restul corpului.

| neutrino a răspuns:

Unii se uita la ochi, altii la fund, sani.

| PedoBarbie a răspuns:

Ţi-aş spune eu dar mie ruşine.
Pe curând!

| Jardelin a răspuns:

Eu ma uit la dantura!

| Hevnoraak a răspuns:

Sâni,fund,ochi,picioare etc.La asta mă uit îngeneral din plictiseală.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanieCriminalul a răspuns:

La fund, sani apoi la fata!

| xDr0gs a răspuns:

La ochi prima oara si dupa la fatabig grin

| Cleopa a răspuns:

La corp cu siguranta...sani, fund, talie, apoi fata...

Răspuns utilizator avertizat
| angel69lover a răspuns:

Eu sincer prima data m-am uitat atent in ochii ei, dupa care la corp si mai precis la anumite detalii, sani, fund, etcwinking fundita pls

| HarMonyy explică:

Acum observ ca nu toti baietii sunt la fell.

| Uofficial a răspuns:

La fizic si la comportament happy

| Anonim231512352 a răspuns:

Caracter, calitatile morale, si apoi la fizicehappy

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Cand aud mai intai ma uit la ochi wtf...cand mergi pe strada si sa zicem ca e o fata inaintea ta precis o opresti sa i vezi ochii

| eFFFaceR a răspuns:

Frate se uita la fata, daca le place o analizeaza.:
-ochi
-sani
-fund
si dupa zic buna buna buna,,

| AleNNNoNNe a răspuns:

In primul rand la zambet, apoi ochii, sincer nu prea ma intereseaza corpul ci mai mult comportamentul.