| niko_3882 a întrebat:

Ptr baieti:va plac fetele care se epileaza sau fetele care nu se epileaza?

Răspuns Câştigător
| DrPedobear a răspuns:

Eu prefer fetele care se epileaza pentru ca asta arata cat de mult se ingrijesc, in special in zonele vizibile cum ar fi mainile si picioarele. Am avut si experiente cu fete dupa menstruatie de exemplu chiar inainte sa mearga la epilat si pot spune ca parul pubian le dadea o voluptate aparte, le facea mai senzuale happy In orice caz peste 1cm de par deja inseamna mult si sper ca intr-un viitor apropiat fetele care nu se epileaza sa devina o specie pe cale de disparitie.
Dar este adevarat ca si noi barbatii trebuie sa luam putina atitudine impotriva podoabei. Eu sunt impotriva epilatului/rasului pe picioare, dar in zona inghinala mi se pare ceva normal.

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu conteaza cum ne place noua, ci celui cu care "te joci"! chiar nu-ti dai seama de asta?!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer acum. normal că cele care se epilează indiferent de zonă, dar mi se pare inestetic mai ales acum vara că se observă mai mult, porţi o fustă un pantalon scurt şi să se vadă părul. păi nu ştiu. E inestetic şi urât.

| Anca a răspuns:

Daca in secolul 21 se mai pune intrebarea asta, eu ma arunc in Bega laughing)

| George1510 a răspuns:

Mult mai bine epilate...si nu vorbim numai de epilare inghinala. am o colega in clasa draguta, frumusika care a venit la scoala imbracata intr-o bluza fara maneci; frate cand a ridicat mainile pffffff sa mor d inima ...bine ca am prietena care tine la aspectul ei. deci mult mai bine epilata decat neepilata

| ionika17 a răspuns:

Normal ca cele care se epileaza

| Octavutzu a răspuns:

Mmm eu aleg fetele epilate, sunt mai fine si mai dulci... Sti tu sunt uni care se pot irita chiar si pe fata daca fetele nu sunt epilatehee hee ciaoo... sper ca ai inteles sensul raspunsului tongue.

| Munchkin a răspuns:

Hai măăăăă...rolling on the floor Chiar ai întrebat aşa ceva? rolling on the floor

| Georgiana_4310 a răspuns:

Haide mai... Ce naiba intrebare e asta? Eu sunt fata, dar sunt sigura ca le prefera pe cele care se epileaza.Sau poate nu?thinking

| lilstar a răspuns:

Sunt fata. si sunt sigura ca tuturor le plac fetele epilatelaughing as vrea sa vad ca zice unul contrariulrolling on the floor

| Mihaic93 a răspuns:

Cui i-ar placea sa iasa cu o paroasa pe afara? sincer acum! e jenant!

| brosu a răspuns:

Sunt mai plăcute la atingere cele epilate!

| ancutsa410 a răspuns:

laughingsi eu is curioasa sa vad ce raspunsuri primesti la intrebarea asta. oricum imi placethumbs up (intrebarea)

| Nata_9789 a răspuns:

O intrebare stupida!

| Brotacelu a răspuns:

laughing) pai imi plac fetele care sunt epilate pe maini si pe picioare[inclusiv zona interesanta]
Dar, intotdeauna exista un dar... as vrea sa am o experienta si cu o fata neepilata

PS: o fata neepilata poate fi mai curata si igienica fata de o fata epilata! deci nu aberati cu igienicu!

| NarcisSistul a răspuns:

Mii imi plashi fietili paroase devil devil... nuuu. glm laughing. dap. cele epilate. sunt mai fine si placute la atingere :*

| Posesiv a răspuns:

Eu prefer fetele care se epileaza si totusi, cred ca mai mult de 70-80 % din fete se epileaza, nu cred ca mai sunt fete neepilate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defrisarea provoaca incalzire globala dar faceti-o cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele care se epileaza pe picioare.Si prietena mea se epileaza pe picioare... dar trebuie este ca mie imi plac si fetele care isi fac linia aceea la zona intima cand se epileaza. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate` cum sa iti placa o fata care arata ca yeti smug laughing gretos

| cata_3352 a răspuns:

Epilata, pensata, bronzata, aranjata caracteristicile unei fete faine