| GabiAndrei1234 a întrebat:

Pun intrebarea asta din curiozitate: Nu inteleg cum ea poate ramane insarcinata daca el foloseste prezervativ si mai si scoate penisul inainte sa ejaculeze, si fara sai cada prezervativul. Este macar posibil?

4 răspunsuri:
| wawe a răspuns:

Nu intelegi pentru ca nu e posibil, si in caz de ceva prezervativul se rupe nu cade

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cand a fost pus prezervativul, daca a ating zona vaginului cu mana pe care era sperma, daca dupa ce a scos prezervativul nu s-a spalat si au mai existat atingeri. cand nu esti atent sunt multe posibilitati

| MrAlex a răspuns:

Nu ramane insarcinatawinking atat timp cat ai prezervativul pus...singurul ghinion este sa nu fie prezervativ la 1 leu ca sa se rupa repedewinking

| darrio2007 a răspuns:

Pune-ti mintea la contributie.Gandeste putin si vei intelege.Si daca are prezervativ de ce mai scoate penisul inainte sa ejaculeze? De asta i se spune prezervativ.Adica prezerva (tine sperma in interiorul lui) sa nu ajunga la ovul. Daca stii ce inseamna ovul.