| aly1alyca a întrebat:

Puna mie imi place de un baiat ieri am fost intr-o exursie si am vorbit tot drumul happy si tot ce i se dadea lui imi dadea mie si tot ce avea el imi dadea si mie.Dar stiu ca lui ii place sau ii placea (Poate) de o prietena de-a mea care e profitoare.Am ras la toate glumele lui.Credeti ca ma place? Am o sansa cu el?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Opaa, aici nu mai e bine.

Vezi sa nu fii folosita. Observa-i ce fac ei cand nu esti tu prin preajma sau cum o cauta el cu privirea, cum ii ramane gatul sucit dupa ea, cum inghite in sec. Fii felina, simte-l, adulmeca-l!

Succes!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună (nu punarolling on the floor da e posibil spă te placă din moment ce împărtea cu tine tot ce primea el. Funda?

| aly1alyca explică:

Si cand vorbeam m-a intrebat ce face prietena mea.