| Galuscaaa a întrebat:

Puteti sa imi spune-ti si mie cum se mozoleste?batting eyelashes Cateva sfaturi si mai ales metodee`! Fundoooi` si Vooot!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaria a răspuns:

@deluXe stii ca stanga ei e dreapta lui, nu? adica daca lasa ea capu in stanga el in dreapta se "ciocnesc".

| deluXxe a răspuns:

laughing... poti lua exemplu dintr-un film. sau ceva. pentru ca, sunt sigur ca ai vazut. sfatul meu e sa nu o luati amandoi in partea stanga. sau dreapta. sa o luati unu asa si unu asa. sa nu va ciocniti laughing si totul va veni de la sine big grin

| zdrux a răspuns:

Mai bine înveţi să scrii, dup-aia poţi viziona liniştit p0rn.

| Fiuryan a răspuns:

Ce a intrebat el si ce raspundeti voi... sigh

Te duci la cea mai apropiata balta, si va aruncati amandoi in ea. totul vine de la sine de acolo. spor la mozolit.

| Smotocella a răspuns:

Mda.pai nu e ceva ce trebuie sa iti spuna cinevahee hee.Pur si simplu vine de la sine.Fiecare saruta in felul lui.:d

| lorenutza21 a răspuns:

Pai nu este un sfat anume sau un stil.totul vine d l sine sh toti mozolesc diferit.lasate purtata d val sh ai sa invetzi