| STEFANXxX a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Eu deja nu stiu cum sa procedez cu fetele, pentru ori de fiecare data le spun ca le iubesc imi spun ca ma plac doar ca prieten.De ce?

Răspuns Câştigător
| Vanesucu a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca te-as putea ajuta... Pot sa-ti pun ce mi-ar place mie la un baiat. Incearca sa fii tu insati cu fetele dar nu fii pervers le vei indeparta prea mult. Niciodata sa nu-ti exprimi sentimentele unei fete cu Te iubesc prima data incearca sa le cuceresti inainte sa le spui asta incearca sa discuti in primul rand cat mai mult cu fata dupa care incercati sa vorbiti despre subiectul dragoste incearca sa i arati ca o placi dar nu i-o spune...
Succes!
Sper ca te-am ajutat...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Poate sunt ele mai mari ca tine?
sau iti faci u sperante false.
ori. nu stiu. nu mi se intampla decat la fetele cu 10 ani mai mari ca mine laughing sau cele care ma cunosc de mul timp, dar ori cum sunt cu 3-4 ani mai mari ca mine

| enverhoxha a răspuns:

Nu-i spui că o iubeşti decât târziu, când o vezi că se frământă şi nu doarme nopţile din cauza ta. Ţine-o în joc de glezne, nu trebuie să ai scrupule.

| 1People a răspuns:

VAnila esti machomenupuli tu? sau ce ca vad ca te rupi in figuri pe aici