| IleanaConsaZeAnA a întrebat:

Puteti sa nu plangeti la asa ceva:
http://www.youtube.com/watch?v=ziIH3YE-Rng

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

C dureros este cand pierzi pe cineva! j eu mi-am pierdut mama cand aveam 8 ani si surioara mea 3.nu am putut trece peste pana acu doi ani.imi aduc aminte ca asteptam un semn din partea ei, un semn sa-mi arate ca este cu mine si ma va proteja mereu d acolo d sus, dar nimic crying
de multe ori cand ma rog o rog si pe ea sa fie langa mine la fel cum il rog si pe dumnezeu.o vreau inapoi chiar daca au trecut 14 ani de atunci,er trebui sa ma fi obisnuit cu ideea, dar nu ink ii simt lipsa si ink cat...
cel mai dureros este atunci cand vezi fete de varsta ta cu mamele la cumparaturi, cand le strang in brate si isi saruta fetele.eu nu am avut parte de asta, de fapt am avut dar prea putin crying

5 răspunsuri:
| Tiffanny a răspuns:

E superba scrisoare. Nu am plans dar nu imi aveam mult!crying

| Brandusha16 a răspuns:

Eu una nu m.am putut abtine crying

| FilipBos a răspuns:

Nu am plans big grin

| Allexis a răspuns:

Da, pot, normal. E plin netul de rahaturi de genul asta.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu una nu pot plange