| casablanca_7688 a întrebat:

Puteti va rog sa-mi spuneti care sunt simptomele unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| ana_2556 a răspuns:

Greturi matinale,
intreruperea menstruatiei,
pofta de mancare,
Sensibilitatea crescuta a sanilor,
Oboseala sau somnolenta si multe altele.
Tind sa iti spun ca multe femei nu au simptome, NICIUN simptom, deci daca crezi ca ai putea fi insarcinata fa-ti un test de sarcina sau un test de sange.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Greata, ai senzatia ca ai ceva in burta sau ca te-ai mai ingrasat ca e ceva acolo, dureri de cap, Da eu zic sa-ti faci un test de sarcina si ai terminatwinking

| Any_6060 a răspuns:

Ameteli,stare de voma, pofticioasa. Dar te sfatuiesc sa iti iei un test de sarcina BARZA. Nu ii scump ii max 10 lei si asa te convingi.