| Myku a întrebat:

Rasp urgent.imi place de un baiat si lui de mine stau cu el de aproape 1 an de zile. nu m-a sarutat niciodata si vreau sa o faca cat mai repede fiindca prietenele zic mereu :"aoleu stai de aproape 1 an cu el si nu v-ati sarutat?"si ma cam deranjeaza.si mai spun ca nu se pare ca stam impreuna. si noi iesim cu gasca cam mai mereu.nu stiu cum sa fac sa ma sarute ca sunt nerabdatoare. app am 12 ani si nu vreau ceva de genu:ducetiva la film sau chestii din astea funda +vot pentru cel mai bun rasp si cel mai rapid

7 răspunsuri:
| ciprifly a răspuns:

Traieste-ti copilaria de saruturi ai toata viatawinking

| xxdd a răspuns:

Cand prinzi un moment singura cu el spune-i asta sau apropie-te usor de el si o faci.

Răspuns utilizator avertizat
| pynnk a răspuns:

Vorbeste deschis cu el si spune-i ca vrei sa va si sarutati

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Jucati`va fantanita.si roaga o prt de`a ta sa puna cand e randu taw sarut pe buze.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Jucati`va fantanita.si roaga o prt de`a ta sa puna cand e randu taw sarut pe buze.

| lungu_4349 a răspuns:

Traieste-ti copilaria ca ai destul timp si de saruturi si nu ar trebui sa te complexezi de ce zice lumea deoarece nu are lumea dreptul sa se bage peste viata ta. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta si numai bine.