| BeautyTeacher a întrebat:

Raspuns repede va roog scuze categoria dati-mi statusuri sa le dau pe nas ingamfatilor si celor plini de ei merci fundita.

Răspuns Câştigător
| Madddy_7353 a răspuns:

Ca tine gasesti in Recycle Bin.
Ca mine nici pe googlewinking

Exista o carte unde sunt trecute numele tuturor persoanelor mai inteligente ca tine.Se numeste carte de telefon.

Vrei sa slabesti 3 kilograme? Spala-te pe dintii!

Arati precum un schelet tapetat!

Hai ca esti super smart! Cred ca ai mancat supa inteligentei cu furculitaa!

Vorbeste linistit/a mai departe pana iti vine in minte o replica inteligenta.

Ti-a spus astazi cineva ca esti hot? Nu? E bine, inseamna ca nu te-a mintit nimeni astazilaughing.

Daca as avea o fata ca a ta mi-as trage o pereche de pantaloni peste ea.

Da-mi si mie o poza de buletin cu tine.Colectionez dezastre naturalelaughing

Fundaaa:X?
Sper ca te.am ajutat! Fa`i praafflaughing

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cea mai buna arma e "indiferenta"-nu razbunarea. Nu castigi nimic, nici macar stima cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat-o in cocalarism. Indiferenta Ucideeeeee.