| Ștefan2010ștefan a întrebat:

Răspunsuri serioase va rog seriozitate
Sora mea șia cumparat 1 vibrator din acela roz care și la băgat dar a intrat prea adânc și nu îl mai poate scoate

6 răspunsuri:
| Ștefan2010ștefan explică:

Trebuie sa îi bagi mana tu sa îl scoți sau sa chemi un adult dar veți fi pedepsiți

| Sofia2010 a răspuns (pentru Ștefan2010ștefan):

Da trebuie sa scoți aparatul cu mana ta și să ai grijă să nu o faci sa îi curgă apa

| Alexandra2136584 a răspuns:

Trebuie sa ii scoți după ce dai aparatul la maxim și avea după 30 de minute sa îl scoți că sa fie lubrifiat și să poți băga mâna mai ușor

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Neaparat oprit instrumentul, nu asculta prostiile cu dat pe maxim. Apoi contractii pana iese. Din pozitia pe vine lucreaza si gravitatia.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea nu poate să-l scoată, ajut-o tu!

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde unde l-a bagat, poate in perete sau in pamant...