| JustThat a întrebat:

Recent am intrebat un baiat ce parere are de mine happy Mi'a spus ca sunt foarte ok dar am vrut sa stiu ca intelege prin "ok". I'am spus ca nu trebuie sa formuleze in nici un fel happy doar sa'mi spuna la ce se gandeste. Spre surprinderea mea el mi-a spus : "te doresc". Am ramas buimacitahee hee
De ieri de cand mi-a zis il tot intreb ce a vrut sa zica prin chestia asta dar nu'mi spune nimic sad. In cele din urma mi-a spus ca daca vroia sa'mi raspunda la intrebare imi raspundea de prima datahee hee
Acum nu stiu ce sa cred... Ma place? Se joaca cu mine? thinking

Răspuns Câştigător
| alinutza92r a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are, oricum un barbat nu se deschide cu una cu doua in fata unei femei, daca el are de la 20 de ani in sus e o posibilitate mica sa fie adevarat ce a spus dar daca e mai mic de 20, in niciun caz, daca te doreste ti-o va dovedii, s-ar putea sa-ti fii spus asta ca sa vada daca pici in plasa, bafta!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Desi raspunsul lui e atat de impersonal, se pare ca el intr-adevar te doreste, asta neinsemnand decat ca te doreste. A nu se confunda cu "te iubeste".

| Johnny_3797 a răspuns:

Eu cred ca te place si te doreste in plan sexual.Pentruca tu doreai sa afli ce el crede despre tine, o si spun ca arati asa de splendit ca te doreste foarte multhappy

| Alycaaaa a răspuns:

Eu cred ca te place si vrea sa fie misterios crede-ma asa sunt baieti astia

| Violetta2303 a răspuns:

Cred ca te place poti sa afli usor vezi daca se uita dupa tine si daca se poarta frumos cu tine daca nu e calr ca isi bate joc:* vreau si eu fungitzapuppy dog eyes te rogbig grin

| alina44 a răspuns:

Probabil e un baiat mai smecheras.se crede un mare macho si vrea sa para interesant. sincer, Doar prin "te doresc" inteleg ca te vrea, dar pentru o noapte sau doua...asta credlove struck Nu`i ceda. ca el sunt mii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se joaca cu tine. sincer 'te doresc' sunt doua cuvinte prea mari straight face nu stie ce vorbestehee hee