| loveisbeautiful a întrebat:

Referitor la intrebarea asta : http://www.TPU.ro/......e-maine_1/
fara sa discut cu el ( asa mai serios) el si-a dat seama ca nu vreau sex si mi-a spus ca nu-mi cere asa ceva si nu i-a dat prin cap lucrul acesta, doar ca atingandu-ma se simte el mai bine... ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Atunci nu te culca cu el ca nu se va supara, daca spune ca nu-i pasa. desii nu prea cred, daca tot te atinge, cred ca exagereaza daca o face de nenumarate ori.o avea el ceva in cap, ca doar nu te atinge asa pentru nimic.

| ToxicGirl a răspuns:

Pai ori a mintit ca sa nu te panichezi si sa te prinda intr-o zi cu carda jos...ori vorbea serios.si prietenul meu ma mai "atinge" sa zic asalaughing dar nu mi se pare ceva anormal.si nu mi-a venit niciodata prin cap ca el chiar ar vrea sa facem ceva.doar ca asa sunt baieti.stiu ca ma iubeste si nu imi e frica pentru ca nu crd ca ar vrea ceva cu ce eu nu as fi de acord happy

| funditza_3597 a răspuns:

Ti e nu ti se pare ciu dat ca un baiat sa se simta bine atingante intre picioare...nu stiu asta ar trebui sa fie un semn de intrebare pentru tine ar trebui sa iei atitudine si sa i zici in fata ce simti ca nu iti place Sfat: daca nu iei atitudine crede ca iti place si va continua la nesfarsit.astfel tu vei fi singura nefericita... funda?