| dydyyyy a întrebat:

Referitor la intrebarea mea mai dinainte.problema este ca vb cam des nu m-ar deranja daca ar fi soar prieteni.eu am impresia ca e mai mult.eu m-am suparat rau pe el incerca sa ma sune si nu i-am rasp pentru ca nu mi se pare normal sa faca asta.si daca ma mai suna nu stiu ce sa fac sa ii rasp? si ce sa ii zic

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Daca te vede ca o prietena buna si nu ca o posibila iubita nu ai ce sa faci pentru a schimba asta.Sunt sentimentele lui si nu ii poti cere sa si le schimbe. Poate si le va schimba in viitor dar momentan lucrurile sunt asa cum sunt.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa fii sincera si sa ii spui ca te deranjeaza discutiile lui cu fosta. si ar trebui sa ii dai ocazia sa iti explice ce se intampla si ce vorbeau poate nu e nimic ingrijorator. dar cand ii spui ar trebui sa ii spui fata in fata sa ii poti studia expresia.