| anonim_4396 a întrebat:

Referitor la ultima mea intrebare:
Dupa vreo 2 zile dupa ce am pus acea intrebare pe TPU, m-am certat cu o prietena din grup si din cauza asta nu mai stau cu ei... Sebi iese cam zi de zi cu gasca, dar eu stau cu o prietena care a iesit si ea din gasca pentru ca ea mi-a zis mie ca daca plec eu, pleaca si ea.Si ea este in aceeasi sitatie ca si mine, este indragostita tot de un baiat din gasca... da ea macar are id-u lui de mess, eu doar facebook-ul lui Sebi.
As vrea sa ma intalnesc cu el, dar nu stiu cum sa dau de el, il iubesc foarte mult, il mai vad din cand in cand la scoala dar nu stau de vorba cu el. Mie cam teama si rusine sa ma bag in vorba cu el sa i cer nr lui de tel sau alte chesti.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| larysa69 a răspuns:

Intra pe facebook si cerei id de mess ...gaseste si tu un motiv sai ceri id.sa-ti trimita o melodie sau ceva ...de genu si asa din vorba in vorba poti sa discuti cu el