| cata556 a întrebat:

Relatiile la scoala/loc de munca? aiurea sau aiurea de tot? pro si contra. aveti reguli cu privire la asta?

Răspuns Câştigător
| LCD a răspuns:

Eu cred ca e aiurea...in aceeasi clasa.sau scoala.nu poti face nimic.nu neaparat sa flirtrezi sau sa iti inseli partenerul. orice ai face. poate fi interpretat gresit...se pot baga altii intre voi. discutii, minciuni.si da.mai e si monotonia...asa mai bine.big grin va vedeti dupa ore...sau cand iti termini treaba.relax happy sa va fie dor.de voi

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca sunt din aceeasi clasa sau acelasi loc de munca, la un moment dat, prea repede poate, va aparea monotonia, si asta nu e bine.big grin

| M.madallina a răspuns:

Pai...relatiile la scoala:daca elevii sunt in aceeasi clasa ar putea fi atrasi de la ce le preda profesoara, deci sunt contra