| anonim_4396 a întrebat:

Respect TPU. asadar cum sa incep? nu conteaza inceputu ci doar continutu. Doresc si eu sa cunosc o fata. sau mai multe fete din Iasi. eu de curand m-am mutat aici si nu prea cunosc pe nimeni si nici prea bine locurile. Sunt blond, ochi albastri, inalt (1.80) mai multe detalii pe " http://www.facebook.com/profile.php?id=100001047074347 " deci care fata e dispusa/singura/draguta sa ma contacteze si un + fundita :D

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

TPU nu e site de matrimoniale.
Asa ca,daca tot ai cont pe facebook,cauta tu fete din Iasi si da add, aici ajutam lumea, dar nu in felul asta.
Succes!

| giuly a răspuns:

The beginning of the zombie apocalypse...

| EUSIATIT a răspuns:

Hei stai cuminte.Ai timp. cauta alt site [ Facebook] e ok bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.TPU nu este sait de matrimoniale.
2.Tu trebuie sa cauti nu sa asepti sa te caute fetele.
3.Iesi la plimbare prin oras, poate intilnesti ce cauti.
Numai bine.